NCADDE OTTOMAN İLE HOME-OFİS İMKANI

Modern mimari geleneksel dokunuş düşüncesi ile yola çıkılan projede, son yılların gerek kullanım rahatlığı, gerekse modern görünümü itibariyle en çok tercih edilen, gözde ofis kullanım şekli home-ofisleri de görmek mümkün.

Proje Künyesi

Proje Alanı: 68.400 sqm
Ünite Adedi:
Kat Sayıları: 12
Mülk Tipleri: 1+0, 1+1, 3+1, 4+1
Teslim Tarihi: Mart 2018

Sosyal Aktiviteler

• Türk Hamamı
• Spa
• Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
• Sauna
• Cafe ve Restaurantlar
• Fitness Salonu
• Çocuk Parkı
• 24/7 Güvenlik
• Park

Genel Bilgi

Ncadde Ottoman Mimarisi ve ayrıcalıkları ile her zaman hizmetinizde olacak. Kullanışlı, fonksiyonel, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir proje. Burada prestijli ofisler, seçkin mağazalar, lezzet durakları, cafeler, hipermarket ve benzeri pek çok alternatifin bir arada olduğu ayrıcalıklı bir yaşam ve ticaret merkezi. Teraslı ofisler ile firmanıza saygınlık katacak, özel suitler ile iş gezileriniz artık sorun olmayacak. Beklentilerinizin tümünü karşılayacak ayrıcalıklı, güvenli ve yatırım odaklı gerçek bir yaşam projesi. Burada yaşamak size iyi gelecek. İstanbul’unen hızlı değerlenen noktasında, ana cadde üzerinde, hayatınızı ve işinizi kolaylaştıracak bir ayrıcalık merkezi.
SİZ BUNA DEĞERSİNİZ
Farklı tip ve metrekarelerden oluşan özel suitler ile kısa konaklamalarınızda, iş gezilerinizde her zaman ayrıcalıklı olacaksınız. Size özel resepsiyon, 7/24 güvenlik hizmetleri ile suiteleriniz her zaman hazır. Potansiyelinizi arttıracak teraslı ve terassız ofisler, geniş iç avlu sahip modern mağaza, cafe ve restaurant alanları, hayatınızı kolaylaştıracak sosyal ayrıcalık hizmetleri ve çok daha fazlası.
TİCARETİN YENİ MERKEZİ
Ticari farklı alanları değişik pek çok ticari ünite seçeneklerine sahip olan NCadde Ottoman, merkezi lokasyon avantajı ve fonksiyonel mimari detayları ile ticaretin yeni merkezi, yeni sembolü. Mimarisi ve sunduğu farklılıklar ile ön plana çıkan projede işinize prestij katacak size rahatlık sağlayacak teraslı bir ofise sahip olma imkanı sunan NCadde Ottoman’da, Başarılı olmak tesadüf değil. A’dan Z’ye aradığınız her şey, yaşam dolu bir yapı. Cadde üzeri dükkanları, özel iç avlu konseptli dükkanları ile günün her saati burası sizin yeni buluşma noktanız olacak. Güne zinde, işinize pozitif başlamanın merkezi. Hayatın burada farklı olduğunu göreceksiniz. Merkezi lokasyonu sayesinde, hayatın ve iş yaşamının kesiştiği çok özel cafe ve restaurantlar ile ayrıcalıklı yaşam sizleri bekliyor. Özyurtlar’dan Lojistik Depolu DükkanlarHayatı kolaylaştıracak, ticaretinize değer katacak çözümler. Şehrin merkezinde, ana yolların kesişme noktasında, Ambarlı Limanı’na 5 dakikalık mesafesi ile Lojistik Depolu Dükkanlar tam size göre.
ÇOK ÖZEL OFİS ve SUITLER
Hayatınızın hızana yetişecek size ayak uyduracak merkezi noktada çok özel bir yaşam alanı ve prestijli ofisler. Güvenli, ayrıcalıklı, sosyal imkanları geniş. Sizi her zaman hazır bekleyen bir iş ve yaşam alanı.

Lokasyon

Metro : 400 m
E5 : 1 km
E6 : 5 km
Cnr Expo: 6 km
Atatürk Havalimanı: 15 km
Küçükçekmece Gölü: : 4 km
Marmara Denizi : 20 km
Esenyut Üniversitesi : 2 km
Hastane : 1 km
Yakuplu Marina : 5 km

Fiyatlar

Başlangıç Fiyatı : 598.700 TL
*Nakit Ödemede Ekstra İndirim Avantajı

Bilgi Formu