YENİ BİR PARLAYAN YILDIZ

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olan Özyurtlar Holding (Nota Residence Esenyurt), yepyeni bir projeye daha önderlik ediyor. Özyurtlar Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Neyzen İnşaat, İstanbul’un en hızlı gelişen ve her geçen gün değer kazanan bölgesi Esenyurt’ta, Özyurtlar güvencesiyle yeni bir yaşam alanı kuruyor. Neyzen İnşaat’ın hayata geçirdiği yeni projesi Nota Residence, Esenyurt’un parlayan yıldızına değer katmaya hazırlanıyor.

Proje Künyesi

İnşaat Alanı: 15.000 m2
Ünite Adedi: 84 Daire + 10 Ticari Dükkan
Blok Sayısı : 1
Tip : 1+1
Teslim Tarihi: 2017

Sosyal Aktiviteler

• Ortak Sosyalleşme Alanları
• Kafe
• Spor Salonu
• Sauna
• Hamam
• Resepsiyon
• Açık ve Kapalı Otopark
• Güvenlik

Genel Bilgi

EŞŞİZ YATIRIM
Gayrimenkulde son yılların en gözde yatırımı olan 1+1 daireler, Nota Residence’da tek bir blokta toplanıyor. Hem yatırım hem oturum için cazip bir proje olarak görülen Nota Residence, çok bloklu sitelerin gürültüsünden uzak ama aynı sosyal imkanlara sahip bir yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Modern tasarımlar ile harmanlanan Nota Residence, ev sahibinin hayatını kolaylaştırırken ayrıca keyif veren bir yaşam vaat ediyor.
KOMŞULARINIZLA BİRLİKTE SOSYALLEŞİN
Kalabalık sitelerin aksine Nota Residence sakinleri yalnızca kendilerine özel olarak hazırlanan sosyal donatıların keyfini çıkarabilme imkanına da sahip olacak. Proje, özlediğimiz komşuluk ilişkilerini yeniden canlandıracak ve herkesi bir araya getirecek özelliklere de sahip bulunuyor. Activities Room adı verilen sosyal alanlarda; playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitness center ve keyifli sohbetlerin buluşma noktası kış bahçesi yer alıyor. Kapalı otopark ve resepsiyon hizmeti de sunan Nota Residence’da 7/24 güvenlik hizmeti, kartlı giriş ve görüntülü karşılama diafonları da bulunuyor.
ULAŞIM
Toplu Taşıma ile Sıfır Ulaşım Problemine sahip. Doğan Araslı Bulvarına paralel yer alan projemizde tüm toplu taşıma araçları sadece bir adım uzağınızda sizlerle. E5 ve E6’ya ulaşmak ise sadece 3 dakika.

Lokasyon

Restaurant ve Kafeler :2 dakika
Atatürk Havalimanı : 15 dakika
Hastane : 10 dakika
Okul: 5 dakika
Akbatı AVM : 5 dakika
Tüyap Fuar Merkezi: 10 dakika

Fiyatlar

Başlangıç Fiyatı : 260.000 TL

Bilgi Formu