ŞEHRİN YENİ MERKEZİ YÜKSELİYOR

Gayrimenkul piyasasında her geçen gün değeri artan bölgelerden biri olan Mahmutbey, yüksek karlılık öneren bir yatırım seçeneği olarak öne çıkıyor.Tima Terrace nüfusu yüzbinleri aşan bölgenin merkezinde en özel projesi. Metroya yakınlığı ile İstanbul’un gelişen ulaşım ağının tam ortasında olması ile özellikle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Tima Terrace yalnızca bugününüze ayrıcalık ve mutluluk değil, sunduğu yatırım değeriyle de yarınlarınıza güven katıyor.

Proje Künyesi

İnşaat Alanı: 20.000 m2
Ünite Adedi: 120 Daire -6 Ticari Alan
Kat Sayıları: 20
Tip: 1+1,2+1,3+1
Teslim Tarihi: Eylül 2019

Sosyal Aktiviteler

• Spor Salonu
• Basketbol ve Voleybol Sahası
• Açık ve Kapalı Otopark
• Spor Salonu
• Sauna
• Güvenlik
• Güvenlik Kameraları
• Klima
• Jenaratör

Genel Bilgi

EŞŞİZ KONUM
Trafik artık Tima Terrace sakinleri için bir problem değil. Hayatımızın önemli bir bölümünün trafikte geçtiğini düşünürsek, daha iyi bir yaşam, bir anlamda daha merkezi bir yaşam anlamına geliyor.İstanbul iş yaşamının yeni merkezi olarak gösterilen, E-5 ve TEM bağlantısı olan Basın Ekspres yoluna paralel konumlanan, bölgenin önemli akslarının yanı sıra, İstanbul Atatürk Havaalanı,İstanbul Havaalanı ve CNR-Expo gibi çekim merkezlerine yakınlığı,metro hattına yürüme mesafesindeki konumuyla şehrin her noktasına yakın hissetmenizi sağlıyor.
GÜVENLİ VE HUZURLU YAŞAM
Tima Terrace evinizdeyken ya da uzaktayken her zaman içinizin rahat olmasını, güvende hissetmenizi sağlıyor. Sunduğu yaşam teknolojileriyle her anınıza kolaylık katarken, mimari çözümlerle yaşam alanlarını en efektif şekilde kullanmanıza destek oluyor. Yalnızca beklentilerinizi değil, çevreyi ve yarınları da düşünüyor.
ESTETİK MİMARİ
Gün boyu ışık alan cepheler, manzarayı içeriye alan yüksek pencereler, balkonlar mimari formun tamamlayıcı unsurları olarak ele alındı. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde düşünülmüş farklı metrekareler ile yaşam alanları işlevsel kılındı. Projemiz tasarım değeri kadar fonksiyona ve kullanım alanına da önem veren bir anlayışla daire tasarımlarında minimum atıl alan ilkesiyle evinizin her metrekaresinden en üst seviyede yararlanmanızı sağlıyor.
A KALİTE BİR YAŞAM
Huzur dolu bir yaşam evde başlar. Herşey hayal ettiğiniz gibi. Kullanışlı daire planları ve en ince detayına kadar düşünülmüş A kalite malzeme ve işçilik. Ferah mutfaklar; salon ve mutfak önlerinde geniş balkonlar. Güneşi içeri alan yüksek pencereler ile salonlar, ferah ve aydınlık mekanlar olarak tasarlandı. ULAŞIM
TEM, E-5 ve 3 Çevreyolu bağlantıları, toplu taşıma noktaları, havaalanı, eğitim & sağlık hizmetleri, alışveriş & etkinlik merkezleri gibi ihtiyaç duyacağınız her yer en yakınınızda! Mahmutbey yolunun paralelinde Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, İstanbul Havalimanı’na 15 dakika mesafede .TEM Otoyolunun paralelinde bulunan projede bölgenin en prestijli Üniversitesine sadece 200 metre uzaklıkta.

Lokasyon

Restaurant ve Kafeler : 3 dakika
Atatürk Havalimanı: 10 dakika
İstanbul Havalimanı : 15 dakika
Hastane: 4 dakika
Okul: 1 dakika
Mall of İstanbul : 6 dakika
Metro ve Toplu Taşıma : 2 dakika

Fiyatlar

Başlangıç Fiyatı : 376.000 TL

Bilgi Formu