YAKUPLU’DA LÜKS BİR YAŞAM

West Wall, size Marmara Denizi'nin kusursuz maviliğinden çıkıp evinizin ferah yeşilliğine hemen ulaşabileceğiniz eşsiz bir imkân sunuyor. Dört yanı yeşille çevrili bu ayrıcalıklı yaşam; fonksiyonel mimarisi, rahatlığınızı koruma altına alan yüksek duvarları ve sadece size adanmış özel alanlarıyla adeta rüya gibi bir yaşamın habercisi...

Proje Künyesi

İnşaat Alanı:: 60.000 m2
Ünite Adedi: 64 Villa
Kat Sayıları: 4
Tip: Villa
Teslim Tarihi: 2017

Sosyal Aktiviteler

• Ortak Sosyalleşme Alanları
• Kafe
• Spor Salonu
• Sauna
• Hamam
• Açık ve Kapalı Otopark
• Güvenlik
• Güvenlik Kameraları
• Açık Yüzme Havuzu

Genel Bilgi

KONFOR,ESTETİK VE SAĞLAMLIK
West Wall Marina Villaları, yüksek tavanlı ferah mimarisi, yapımlarında kullanılan malzemelerin kalitesi ve çevre düzenlemesi ile 7 farklı tipte, 64 villadan oluşan farklı bir atmosfer yaratıyor. Fonksiyonel ve ferah mutfak ve banyoları, kapalı garajı, deniz manzaralı terası ve müstakil bahçeleri gibi pek çok özellik, villaların içini elit bir beğeniye sunuyor.
MAVİ VE YEŞİLİN BÜYÜK BULUŞMASI
Bir yanda Marmara Denizi’nin eşsiz maviliğinden doyasıya yararlanacağınız muhteşem bir marina, diğer yanda yeşilin tüm renklerini barındıran ve doğayla mükemmel uyumu yakalayan bahçeler... Yaşamın hiçbir güzelliğinden mahrum kalmamanız için West Wall Marina Villaları’nda her şey düşünüldü. Maviyi ve yeşili aynı anda kucaklayabilmeniz için hayal ettiğiniz tüm şartlar hazır, sizi bekliyor.
WEST İSTANBUL MARİNA
West Wall Marina Villaları, modern ve geniş imkânlarıyla deniz tutkunlarının yeni gözdesi West İstanbul Marina’ya (WIM) sadece yürüyüş mesafesinde. İletişim imkânları, teknik hizmetleri, spor salonu, yüzme havuzu, restoranları ve sosyal tesisleri ile denizde 600, karada 300 tekneye hizmet verebilen marina, Türkiye’nin en büyük ve yeterli marinalarından biri olarak kabul ediliyor. West Wall sakinleri, bu tesisleri ve limanı dilediğince kullanma avantajına ve sayısız geniş imkâna sahip oluyor.
ULAŞIM
Yakuplu Bölgesi’nde yer alan projemiz E5 ve E6 Otoban’a sadece 7 dakikalık mesafede yer alıyor.

Lokasyon

Restaurant ve Kafeler : 3 dakika
Atatürk Havalimanı: : 18 dakika
Hastane: 8 dakika
Okul: 2 dakika
Marmarapark AVM, 5M Migros, Bauhaus ve Koctas: 8 dakika
Metrobüs ve Toplu Taşıma : 12 dakika

Fiyatlar

Başlangıç Fiyatı : 3.530.000 TL

Bilgi Formu